Mustafa KURT

15 Yıl

150 TL / Saat

Bay


Mustafa KURT Hakkında / Tecrübe

Yaş : 35
Öğrenim Durumu : Lisans
Meslek : Matematik Öğretmeni

Öğretmen Hakkında Detaylı Bilgi


Özel Ders almalı mıyım?

Hangi durumdaki öğrenciler Özel Ders almalı?

sorularına cevap vererek başlamak isterim.

Eğer;

  • Daha başarılı olmak istiyorsanız,
  • Konuları daha çabuk öğrenmek istiyorsanız,
  • Hedefinize ulaşmakta kararlıysanız,
  • Maddi imkânlarınız da yeterliyse

özel ders almanızda çok fayda vardır derim. Çabuk ve kolay yol alırsınız zamandan tasarruf edersiniz, malum rakip sayısı epey fazla :)

Ayrıca farklı karakterlerde öğrencilerle çalıştım ve gördüm ki;

Eğer öğrencinin dersle alakası yoksa, öğrenmek istemiyorsa, amacı ve hedefi yoksa, dersten sonra kitabın yüzüne bakmıyorsa yani sadece öğretmenle birlikteyken ders çalışıyorsa bu ve benzeri özelliklerdeki öğrencilerin  Özel Ders almasının hiçbir anlamı olmaz. Bu öğrenci ve öğretmen için vakit kaybı, ailesi için de gereksiz masraf demektir.

 

Bana gelince Yıldız Teknik Üniversitesi mezunuyum. Yıllardır eğitim sektörünün içerisindeyim. Matematik ve Geometriyi severim ve sevdiririm. Öğrencilere çok kıymet veririm, zeka noktasında ayrım yapmam! Yeter ki öğrenmek istesin kesinlikle öğretirim!

İstanbul'un çeşitli semtlerinde her yaştan öğrenciye okuldaki ders başarısını arttırmaya yönelik Ortaokul ve Lise seviyesinde Matematik ve Geometri derslerinden özel ders veriyorum. Bunun dışında TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS sınavları için de Matematik ve Geometri Özel Dersleri veriyorum.

Derslerde görüşmek ümidiyle...

"Eğer mutsuzsam, matematikle uğraşır mutlu olurum. Eğer mutluysam, matematikle uğraşır mutluluğumu muhafaza ederim."Ders Talebi Oluştur

     
 

 

 
77 + 32 =


Öğretmenin Verdiği Dersler

Lise- Matematik , Lise- Geometri

Ders Verdiği İlçeler

GAZİANTEP / İSLAHİYE, NURDAĞI

Ders Verdiği Mekanlar

Farketmez

Tatil.com TR